1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Huawei Mate 20 RS tanıtıldı!

Huawei Mate 20 RS tanıtıldı!

Huawei Mate 20 RS tanıtıldı!

ve  Tüketici Elektroniği Grubu, aralarındaki iş birliğiyle yaratılan en yeni lüks mobil cihaz olan Design Huawei  Serisi akıllı telefonu tanıttı. Porsche Design Huawei Mate 20 RS, seçkin ürün serisine katılacak olan dördüncü mobil cihazı olarak, öncüleri tarafından geleneği devam ettiriyor ve en son teknolojiyi ödün vermeyen tasarımıyla harmanlıyor.

Benden Size Tavsiye

Porsche Design Huawei Mate 20 RS yarış şerit motifleri tamamen doğal deri ve cam ile bir araya getirilerek geliştirildi. Cihazın arka tarafında dikey olarak hizalanan benzersiz tasarım, anında fark edilebilen sportif, çarpıcı bir kontrast sağlıyor. Deri kenarları, Porsche Design ve Huawei’yi harekete geçiren tüketici merkezli bir kültürü simgelerken tasarıma doğal, kişisel bir dokunuş katıyor. Ayrıca, cihaza daha lüks bir görünüm kazandırıyor. Mükemmel yuvarlak kenarlarla birlikte, yumuşak doğal deri, tam kontrol hissini uyandıransağlam, ergonomik bir tutuş ve üstün bir dokunuş sağlıyor. Porsche Design Huawei Mate 20 RS’nin tasarımına entegre edilmiş el yapımı yarı anilin üst derisi, günlük kullanımın yıpranmasına ve aşınmasına karşı dirençli, yumuşak ancak oldukça dayanıklı.

Yüksek performans

Huawei Mate 20 RS tanıtıldı! Huawei Mate 20 RS tanıtıldı!

Porsche Design Huawei Mate 20 RS, 7nm işlemiyle üretilen yüksek performanslı Kirin 980 yonga seti ile çalışıyor. Dual-NPU ile yeni Kirin yonga seti, akıllı telefonun yüksek performanslı ve son teknoloji güç verimliliği arasında mükemmel bir denge sağlamasına olanak tanıyor. Kirin 980, aynı zamanda Cortex-A76 tabanlı yüksek performanslı çekirdeği kullanan dünyanın ilk ticari SoC’sidir. Cortex-A76 tabanlı çekirdekler, yüksek hızlı Cortex-A55 çekirdekleriyle uyumlu çalışarak, hızlı bir performans sergilemektedir. Bu arada, Mali-G76 GPU, tüm kullanım durumları için maksimum grafik performansı sağlıyor.

Cihazın arkasındaki iki deri şerit ayrılarak, Porsche Design Huawei Mate 20 RS’nin teknoloji yönünü vurgulayan bir cam bölüm oluşturuyor. 40MP ana kamera, Leica Ultra Geniş Açı Lensli bir 20MP kamera ve 8MP telefoto kameradan oluşan yeni Leica Üçlü Kamera, camın altına şık bir şekilde yerleştirilmiş bulunuyor. Kamera sisteminin yeni özelliği ile kullanıcılar, objeye 2,5 cm kadar yaklaşmalarına rağmen son derece net bir odaklamayla canlı ayrıntıları yakalayabiliyorlar.

Kirin 980’de bulunan Dual-NPU’nun AI yeteneklerinden yararlanan Porsche Design Huawei Mate 20, AI deneyimlerini Huawei’nin P tabanlı işletim sistemi olan EMUI 9.0 aracılığıyla bir üst seviyeye taşıyor. EMUI 9.0 ile gelen yeni bir özellik olan HiVision, kullanıcılara cebe sığan akıllı bir ansiklopedi sunuyor. Ünlü tablolara ve simgesel yapıları görüntüleyen kamera, zengin tarihlerini gözler önüne seriyor.

Önemli güvenlik yöntemleri

Huawei, Porsche Design Huawei Mate 20 RS’nin parmak izi sensörünü, gelişmiş başarı oranı ve yüzde 30’a kadar daha iyi tanıma hızına ulaştırmak için Dinamik Basınç Algılama Teknolojisi ile geliştirdi. Cihaz, bir parmağın algılayıcının üzerine geldiğini algıladığında bir bilgi istemi görüntülüyor. Kimlik doğrulama işlemi tamamlandığında, uyarı hızlı bir şekilde arka plana kayboluyor. Ayrıca, kullanıcının yüzünü doğru bir şekilde okumasını sağlayan bir 3D Face Unlock çözümü de akran açma ve güvenlik özellikleri arasında bulunuyor. Gelişmiş sensörler ve Dual NPU destekli AI, bir kullanıcıyı 0,6 saniyenin altında bir hızla tanımlamak ve zifiri karanlık da dahil olmak üzere çok çeşitli aydınlatma koşullarında çalışmak için 3D Face Unlock’u etkinleştiriyor. Ayrıca, 3D Face Unlock, kullanıcıları 1 / 1.000.000’dan düşük bir hata oranıyla doğruluyor.

4200 mAh kapasiteli pil

Porsche Design Huawei Mate 20 RS, Alman TÜV Güvenli Hızlı Şarj Sistemi Sertifikalı 40W SuperCharge teknolojisini destekleyen 4200mAh bir pile sahip. Huawei mühendisleri tarafından test edildiğinde, telefondaki pil, yoğun bir günlük kullanımdan fazlasını destekliyor ve benzeri görülmemiş hızlarda şarj edilebiliyor. 40W HUAWEI SuperCharge’ı kullanan kullanıcılar, pillerini 30 dakika içinde sıfırdan yüzde 70’e kadar (2940mAh) şarj edebilirler. 15W Huawei Kablosuz Hızlı Şarjı destekleyen bir Huawei Kablosuz Şarj Cihazı da ayrıca tüketicilere sunulan aksesuarlar arasında bulunuyor. Ayrıca ürün, Huawei Kablosuz Ters Şarj teknolojisini de destekleniyor.

Microsoft Garage, iOS için Earth Lens’i Tanıttı Motorola ve iFixit’ten Sizin İçin Onarım Seti

Yorum Yap

Yorum Yap