1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. GittiGidiyor’dan bir ilk

GittiGidiyor’dan bir ilk

GittiGidiyor'dan bir ilk

, ’yu kullanıcılarının hizmetine sundu. Pazaryerleri arasında bir ilk olan sayesinde araç sahipleri araçlarına en uygun lastiği çok daha kolay ve hızlı bulabiliyor.

Benden Size Tavsiye

Oto Lastik Bulucu, internetten araç lastiği satın almak isteyen ancak aracına uygun lastiğin hangisi olduğunu bilmeyen veya aradığı ürünü çok daha rahat bir şekilde bulup hızla satın almak isteyenler için hayatı kolaylaştırıyor. 2011-2018 yılları arasında üretilen, toplamda 52 marka ve 470 modelden oluşan yaklaşık 13 bin çeşit araca uygun lastik çeşidini GittiGidiyor kullanıcılarına sunan uygulama; yaz, kış ve dört mevsim lastikleri olmak üzere toplamda 8 bin çeşit araç lastiğini filtreleyerek listeliyor.

GittiGidiyor'dan bir ilk GittiGidiyor'dan bir ilk

Araca ve lastik ölçülerine göre iki farklı arama seçeneği mevcut

Oto Lastik Bulucu, kullanıcılara “araca göre arama” ve “lastik ölçülerine göre arama” olarak iki ana koldan hizmet veriyor. Araca göre aramada altı farklı filtreleme seçeneği bulunurken, lastik ölçülerine göre aramada dört adım sunuluyor. Araca göre arama yapıldığında aracının lastik ebatlarını bilmeyen ancak marka/model bilgisine sahip olan kullanıcılara araçlarına uygun lastikler gösteriliyor. Lastik ölçüsüne göre arama yapıldığında ise lastik ebatlarını bilen kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde aradıkları araç lastiklerine ulaşmaları sağlanıyor.

GittiGidiyor’un sunduğu Oto Lastik Bulucu özelliğini linke tıklayarak deneyebilirsiniz. 

Good Parents, Ailelerin Akıllı Rehberi Olacak  

Yorum Yap

Yorum Yap