1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Ailelerin akıllı rehberi olacak

Ailelerin akıllı rehberi olacak

Ailelerin akıllı rehberi olacak

Web sitesi ve iOS, Android uygulaması olarak hayata geçirilen ; çocukların yaşına, ilgi alanlarına ve lokasyonlarına göre en uygun etkinlikleri sıralıyor ve ebeveynlerin akıllı rehberi olmayı hedefliyor. Fikir sahibi olan, Türk Eğitimci ve Kadın Girişimci Burçin Önal ve TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen ortaklığında hayata geçirilen uygulama, 1 Kasım’dan itibaren ailelerin hizmetine sunulacak.

Benden Size Tavsiye Ailelerin akıllı rehberi olacak Ailelerin akıllı rehberi olacak

Kolay kullanımı ve yapay zekası sayesinde, Good Parents, çocuklar için en uygun binlerce etkinlik ve eğitimi, modern ebeveyne sunacak. Etkinliklere, tek tuşla, yaşa ve lokasyona göre sıralayabilen akıllı uygulama “beni kullandıkça seversin” diyor ve kullanıma bağlı kullanıcı tanıma özelliğiyle de çocukların arkadaşı, ailelerin danışmanı olmayı hedefliyor. Uygulama, etkinlikleri puanlama, eksiksiz eğitim ve hizmet veren kuruluşları ödüllendirme özelliğiyle ailelerin “güvenilir” rehberi olmayı öncelikli olarak hedefliyor.

İLGİLİ HABER Sadece parmak izi sensörü değil Snapdragon 675, Çoklu Kamera Desteğiyle Geldi GittiGidiyor, Oto Lastik Bulucu’yu Hayata Geçirdi

Yorum Yap

Yorum Yap